Takarékossági témahét vette kezdetét iskolánkban. Az első napon az elsős tanulóknak szerveztünk vetélkedőt ebben a témakörben. A vetélkedőt összeállította a közgazdasági tantárgyakat vezető szakaktíva, lebonyolították Nagypál Judit és Arsenović Aleksandra tanárnők. A zsűri tagjai iskolánk menedzsment szakkörének tagjai: Bovánovics Lúcia, Rekovics Réka, Dávid Orsolya, Janković Helena és Laslo Nataša voltak. A vetélkedőn kilenc csapat vett részt, összesen 26 tanuló.

A legjobb eredményt a Pontrablók csapata érte el, a maximális 60 pontból 55 volt a teljesítményük. A csapat tagjai: Kopasz Dorina, Surányi Kata és Kovács Tamás. Másodikok lettek 52 ponttal a Global electro csapata: Apró Dávid, Füzesi Ádám és Vámos László összetételben. Harmadik helyen végzett 51 ponttal a KözgazdÁszok: Radičević Viktória és Polákovics Anita voltak a csapat tagjai. A további csapatsorrend: 4. Baglyok (50), 5. Leptiri (48), 6.So Funny (44,5), 7. Premium (40,5), 8. Korali (40), 9. Trio Fantastico (33,5). Gratulálunk szervezőknek és részvevőknek egyaránt!

2023-11-14