Dream Team - így is nevezhetnénk őket.

Hatalmas gratuláció mindenkinek, aki részt vett a mai verseny lebonyolításában: a közgazdász szakaktíva tagjainak, Nagypál Judit tanárnővel az élén, anyanyelvtanárainknak: Mészáros Krisztinának és Avdalović Đureković Selena tanárnőknek, Sihelnik Gyorgyevics Elvira és Molnár Krisztina matematikatanárnőknek, Dognár Vorgić Ottília történelemtanárnőnek, az informatikusoknak Radojčin Srđannak és Rác Szabó Ervinnek és kiváló műsorvezetőinknek Nikočev Bukvić Dijanának és Juhász Csontos Krisztinának. Dícséret illeti iskolánk marketing, menedzsment és újságíró szakkörének a kreatív, ügyes szervezői munkát és a kiváló promóciót. Őket Burány Ágnes, Arsenović Aleksandra, Nagypál Judit és Juhász Csontos Krisztina tanárnők vezetik. Köszönjük szépen Kristina Nina Babinnak a kedves gondolatokat, Kőrösi Noéminek a szép szavalatot és Vastag Ivettnek a csodálatos dalt, amellyel megnyitották a mai versenyt.

A gondolatainkat is lesték ma és sokat segítettek Károly Verona, Bicskei Andrea és Molnár Beáta. Hálás köszönet mindenkinek, csodálatosak vagytok!

2024-02-03