Május 12-e iskolánk napja, amelyet ezúttal is kreatívan, játékosan ünnepeltünk meg. Az iskolában a Válaszd az én maffinomat! verseny zajlott, a sportcsarnokban viszont röplabdatornát szerveztünk közösen az Egészségügyi Középiskolával, hiszen ők is ma ünneplik az iskolanapot.

A szakmai zsűrinek igencsak komoly feladata volt a finomabbnál finomabb és ízletes sütik között eldönteni, melyik a legjobb, persze komoly szempont volt a termékek prezentációja, bemutatása is. Davidov Orsolya, Stankov Suzana és Monyov Glória tanárnők osztályozták a tanulók munkáit. A legsikeresebb csapat a IV3 osztály csapata volt, Szabó Noémi és Apró Noémi készítették el a legfinomabb és legszebb maffinokat és hozzá a szépen kidolgozott reklámanyagokat. Második helyen végeztek Szabó Szilvia és Bálint Edina a II2-ből, egy ponttal maradtak le osztálytársaik, Rind Réka és Farkas Bettina. Dicséretes az is, hogy az elkészített maffinok egy része a legjobb röplabdázókhoz jutottak el, jutalomként. Gratulálunk minden részvévőnek és jövőre is sok sikert kívánunk nekik!

2023-05-12