XI. VAJDASÁGI FOGYASZTÓVÉDELMI DIÁKVERSENY ÉS XV. VAJDASÁGI MENEDZSMENT BAJNOKSÁG - MAGYARKANIZSA, 2023.5.13.

Iskolánk tanulói és tanárai a szombatot is aktívan töltötték, ezúttal Magyarkanizsán voltak a XI. Vajdasági Fogyasztóvédelmi Diákversenyen és a XVI. Vajdasági Menedzsment Bajnokságon és kiváló eredményeket értek el.

Az általános fogyasztóvédelem, fogyasztó megtévesztések, veszélyek kategóriában született eredmények:

I. helyezés: Szabó Szilvia - Romandić Aleksandra, felkészítő tanáruk: Tandari Emese

II. helyezés: Pálinkás Heléna - Kovačev Tijana, felkészítő tanáruk: Arsenović Aleksandra

III. helyezés: Rind Réka - Farkas Bettina, felkészítő tanáruk: Tandari Emese

A marketing, reklám, vásárlás szekcióban elért eredmények:

I helyezés: Nagy Mélykúti Dianna - Sarnyai Kitti, felkészítő tanáruk Nagypál Judit

II. helyezés: Vastag Ivett, felkészítő tanár: Tandari Emese

III. helyezés: Horvát Heniretta - felkészítő tanár: Davidov Orsolya

Ajdžanović Anđela - Lukić Dragica, felkészítő tanáruk Marković Sanja

Különdíjban részesültek: Tóth Levente-Juhász Adrián,felkészítő tanáruk Tandari Emese.

Dicséretben részesültek Medve Emese, Körmöci Regina, Pilh Ena, Nesic Milena, Csinicsik Réka, Szekeres Alíz és Sarnyai Jessica.

A menedzsment versenyen is remekül szerepeltek a tanulóink:

I. helyezés: Bovánovics Lúcia - Kovács Fanni (Salers Company), felkészítő tanáruk Arsenovic Aleksandra

III. helyezés: Molnár Anita - Sípos Lilla (Mademoiselle Liberté kft) - felkészítő tanár: Burány Ágnes

Különdíjban részesült: Zabos Ákos - Balgó Evelin (Ecodecor kft) - felkészítő tanáruk Burány Ágnes.

Gratulálunk minden tanulónak, amiért ilyen méltón képviselték iskolánkat és felkészítő tanáraiknak a türelmes, odaadó munkájukért, megérte!

2023-05-13