Tanulmányi kiránduláson vettek részt azok a zentai középiskolások és felkészítő tanáraik, akik a márciusban lebonyolított fogyasztóvédelmi versenyen díjazottak lettek, így iskolánk tanulói is. Zenta Község Fogyasztóvdelmi Központja és a Dél-alföldi Regionális Fogyasztóvédelmi Egyesület kiváló együttműködésének köszönve egy szép tartalmas napot töltöttek Szegeden, ahol Petrik Sándor, a DARFE elnökének előadását hallgatták meg, utána pedig megtekintették a Forrás Hotel objektumát és a Napfényfürdő Aquapolis Szeged wellness, gyógy- és fürdőkomplexumot. A finom ebéd után a kirándulók élvezhették a wellnesközpont tartalmait. A kirándulásra az iskolásokat elkísérték Zenta Község Fogyasztóvédelmi Központjának képviselői is. Az iskolások nevében is köszönjük ezt a csodálatos élményt a szervezőknek és vendéglátónknak, Petrik Sándornak!

2023-05-17