Iskolánk volt házigazdája és társszervezője a XII. Fogyasztóvédelmi vetélkedőnek, amely a Tudatosan vásárolok címen futott. Zenta Község Fogyasztóvédelmi Központjával karöltve bonyolítottuk le a versenyt, amelyen 18 középiskolás és 9 általános iskolás csapat vett részt. A részvevő tanulók nagyon szépen teljesítettek, kiváló munkákkal készültek a megmérettetésre. A legjobb három versenyző kategóriánként a Makón sorra kerülő regionális vetélkedőn versenyezhet március 9-én.

Iskolánk tanulói, ahogyan várható is volt, hozták a legjobb formájukat. Az I-II. osztályosok kategóriájában Dávid Orsolya győzött(mentor: Davidov Orsolya) , a második hely viszont a Kopasz Dorina-Surányi Kata összeállítású csapat lett (mentor Arsenović Aleksandra). A III-IV. osztályos tanulóknál a Rind Réka - Farkas Bettina csapat nyerte meg a versenyt (mentor Tandari Emese) , második helyen végeztek Német Anikó és Zabos Ákos (mentor: Fodor Šimoković Sandra). Gratulálunk minden tanulónknak a megvalósított eredményekért, a legjobbaknak pedig sok sikert kívánunk Makón!

2024-02-24