A zentai Közgazdasági Kereskedelmi Iskola „Statisztikai műveltség” témára versenyt szervezett, amelyen iskolánk negyedikes és harmadikos tanulói vettek részt. A 3-1 osztályból 10 tanuló, a 3-3 osztályból 17 tanuló, míg a 4-2 osztályból 22 tanuló dolgozta ki a plakátját szabadon választott témára. A tanulókat Davidov Orsolya és Trampa Biljana tanárnők készítették fel a versenyre. A bizottság átnézte és értékelte a gondosan kidolgozott munkákat és kiválasztotta a legjobb plakátokat. A döntés értelmében a három legjobb munkát Csubrilo Kata (4-2), Kiss Csenge (4-2) és Nagy Némedi Norbert (4-2) dolgozták ki. Dicséretben részesülnek Bene Edina (3-3), Rostás Martin (3-3) és Nataša Laslo (3-1). Köszönjük szépen tanulóinknak a részvételt és a befektetett munkát.

2023-01-12 SADMIN