Oprostili smo se od jedne divne generacije učenika.
Generacije, koja, istina, nije brojala veliki broj učenika, ali je ipak bila
uspešna, unikatna, našu školu je oplemenila, učinila boljom i vrednijom, dobar
glas i ugled ustanove su čuvali na najlepši način.
Otvorio se jedan maleni kovčeg sa blagom u kojem smo
godinama sakupljali najdragocenije bisere. Kako Bajaga kaže, ovi biseri će se
uskoro rasuti po celom svetu. Sigurni smo da će oni uvek blistati i
oplemenjivati nove sredine gde će ih život odneti.
Dragi naši maturanti, senćanska Ekonomska će uvek biti
otvorena za vas – svratite na čašicu prijateljskog razgovora, iskren zagrljaj,
dođite kada vam treba ohrabrenje ili da nas obradujete lepim vestima.



