Вести ::: Економско - трговинска школа Сента

Oprostili smo se od jedne divne generacije učenika. Generacije, koja, istina, nije brojala veliki broj učenika, ali je ipak bila uspešna, unikatna, našu školu je oplemenila, učinila boljom i vrednijom, dobar glas i ugled ustanove su čuvali na najlepši način.

Otvorio se jedan maleni kovčeg sa blagom u kojem smo godinama sakupljali najdragocenije bisere. Kako Bajaga kaže, ovi biseri će se uskoro rasuti po celom svetu. Sigurni smo da će oni uvek blistati i oplemenjivati nove sredine gde će ih život odneti.

Dragi naši maturanti, senćanska Ekonomska će uvek biti otvorena za vas – svratite na čašicu prijateljskog razgovora, iskren zagrljaj, dođite kada vam treba ohrabrenje ili da nas obradujete lepim vestima. 

2026-06-16