Квизом ученика првих разреда смо започели Тематску недељу штедње у нашој школи. Квиз је припремило стручно веће економске групе предмета, а реализаторке су биле професорке Јудит Нађпал и Александра Арсеновић. Жири су сачињавале ученице наше школе, чланице менаџмент секције: Луциа Бованович, Река Рекович, Оршоља Давид, Наташа Ласло и Хелена Јанковић. Учествовало је 9 екипа првака, укупно њих 26. Најбољи резултат је остварила екипа "Pontrablók" од максималних 60 освојила је 55. Чланови екипе су: Дорина Копас, Ката Шурањи и Тамаш Ковач. Друго место је освојила екипа "Глобал електро" са 52 бода у саставу: Давид Апро, Адам Физеши и Ласло Вамош. Треће су биле чланице групе "KözgazdÁszok": Викторија Радичевић и Анита Полакович, њихов скор је 51 бод. Редослед осталих екипа: 4. "Baglyok" (50), 5. "Лептири" (48), 6. "So Funny" (44,5), 7. "Премиум" (40,5), 8. Корали " (40), 9. "Trio Fantastico" (33,5). Честитамо организаторима и учесницима данашњег квиза, били сте одлични!

2023-11-14