12. мај је дан наше школе, који обележавамо разиграно и креативно у лепој сарадњи са Средњом медициснком школом, која такође истог дана прославља дан школе. У школској згради смо одржали такмичење Изабери мој мафин! а у спортској хали се одржавао заједнички одбојкашки турнир.

Такмичење у прављењу мафина је права прилика да деца буду креативна како у прављењу колача, тако и у осмишљавању маркетинга за своје производе. Жири је поред укуса и изгледа оцењивао пословну комуникацију и промоцију производа. Ове године су екипе оцењивале професорице Оршоља Давидов, Сузана Станков и Глориа Моњов. По њиховој оцени најуспешнија екипа је била из 4/3 одељења у саставу Ноеми Сабо и Ноеми Апро. Другопласирана је екипа из 2/2 - Силвиа Сабо и Едина Балинт, а њихове другарице из одељења су заостале свега за један бод, те Река Ринд и Бетина Фаркаш су треће. Похвално је и то што су у тим дивним мафинима уживали и најбољи одбојкаши, јер учеснице такмичења су и њима наменили своје креације. Честитамо свима на креативности и надамо се да ће и следеће године бити овако успешни!

2023-05-12