Сенћански средњошколци који су били награђени на такмичењу из области заштите потрошача су учествовали на наградном студијском путовању у Сегедину. Захваљујући вишегодишњој сјајној сарадњи Центра за заштиту потрошача општине Сента и Регионалног удружења за заштиту потрошача из Сегедина су ученици и њихови ментори имали прилике одслушају занимљиво предавање из области заштите потрошача, које је одржао господин Шандор Петрик, председник регионалног удружења из Сегедина. Ученици су након предавања обишли Хотел "Фораш" и велнес центар "Napfényfürdő Aquaticum Szeged". Након ручка су имали прилике да уживају у чарима велнес центра. На студијско путовање су их отпратили и представници Центра за заштиту потрошача општине Сента. У име ученика и њихових ментора се захваљујемо реализаторима и домаћинима на прелепо проведеном дану у Сегедину.

2023-05-17