"Свесно купујем" је био мото 12. Такмичења у области заштите потрошача чији домаћин и суорганизатор је наша школа. Такмичење реализујемо у традиционалној сјајној сарадњи са Центром за заштиту потрошача општине Сента. Ове године је учествовало 18 средњошколских и 9 основношколских екипа. Учесници такмичења су показали висок ниво знања, припремили су веома добре и темељне радове. Најбоље три пласиране екипе из сваке категорије ће учествовати на регионалном такмичењу у Мађарској у Макоу.

Представници наше школе, како се то и очекује од будућих економиста, су остварили сјајне резултате. У категорији 1-2. разреда је победила Оршоља Давид (менторка: Оршоља Давидов), друго место је освојила екипа у саставу Дорина Копас-Ката Шурањи. Код 3-4. разреда је прво место припало екипи у саставу Река Ринд-Бетина Фаркаш (менторка Емеше Тандари) , а друга је била екипа Анико Немет-Акош Забош (менторка Сандра Фодор Шимоковић).

Честитамо свим нашим ученицима на сјајним резултатима на најбољима желимо пуно успеха у Макоу!

2024-02-24